Czy dj na weselu to dobry pomysł

Wiele par młodych planując oprawę muzyczną swojego ślubu ma duży problem, czy wybrać zespół muzyczny czy DJ-a. Oba te rozwiązania mają swoje zalety i wady, dlatego ostateczny wybór często nie jest łatwy.

Jeśli chodzi o koszty, a one w wielu przypadkach mają duże znaczenie, to wygrywa tutaj zdecydowanie dj na weselu. Zespoły składają się najczęściej z kilku muzyków a DJ jest sam, tak więc robi to sporą różnicę w tym, jak dużo będzie do zapłacenia. Lecz zespół gra muzykę na żywo, co dla niejednej osoby będzie jednak miało duże znaczenie.

Jeżeli ślub jest tradycyjnie organizowany, ze starszymi gośćmi, to jednak takie rozwiązanie może być lepsze. Z kolei za wyborem DJ-a przemawiać będzie brak ograniczeń jeżeli chodzi o rodzaj granej muzyki. Orkiestry zawsze jakieś ograniczenia będą miały, ponieważ nie mają możliwości zagrania wszystkiego co będzie się chciało. Przy DJ-ach sytuacja jest zupełnie inna, oni są w stanie zagrać wszystko o co się ich poprosi. Dodatkowo dj na weselu niejednokrotnie pełni też rolę wodzireja, który zajmie się tym, żeby gościom nie nudziło się za bardzo przy stołach.

Jak widać więc taka decyzja nie będzie łatwa, i każda z młodych par musi ją sama przemyśleć. Jeśli zdecyduje się na wynajęcie DJ-a, to takiego może poszukać na przykład na stronie www.dje-wesele.pl. Poza kontaktami do DJ-ów serwis ten zawiera dużo przydatnych przy wyborze porad i wskazówek. Warto się z nimi zapoznać, aby faktycznie dobrze wybrać i później
się cieszyć z doskonałej zabawy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz