Czy osoby niepełnosprawne same mogą kierować autami

Produkty firmy Veigel są innowacyjnymi rozwiązaniami, które umożliwiają dopasowanie pojazdu do indywidualnych wymagań i potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi. Produkty te są projektowane z myślą o zagwarantowaniu maksymalnego komfortu i niezależności kierowcom, jakim trudności sprawia korzystanie z tradycyjnych pedałów hamulca i sprzęgła. Pozwala to na bezpieczne i wygodne kierowanie samochodami, co ma też przełożenie na znaczne zwiększenie niezależności osób które mają problemy ruchowe. Pośród szerokiej oferty wyrobów tego producenta dużą popularnością się cieszy ręczny gaz-hamulec, także znany jako RGH. To urządzenie pozwoli przy pomocy rąk jednocześnie sterować gazem oraz hamulcem pojazdu, jest to realizowane w bardzo prosty i intuicyjny sposób.

Dzięki temu kierujące osoby mają pełną kontrolę nad autem nawet przy pojawieniu się nieprzewidzianych drogowych sytuacji. W szerokiej ofercie firmy jest dostępne parę modeli tego mechanizmu, różniących się metodą sterowania. W części z nich aby dodać gazu trzeba pokręcić dźwignią zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a w części należy ją pociągnąć do siebie. Dodatkowo niektóre modele wyposażone także mogą być w różne dodatkowe funkcjonalności, takie jak na przykład sterowanie klaksonem czy kierunkowskazami. Firma przy projektowaniu położyła duży nacisk na bezpieczeństwo. Przede wszystkim to dotyczy zapewnienia stuprocentowej kontroli nad jazdą samochodu za pomocą zainstalowanego urządzenia, ale również ograniczenia ryzyka związanego z uszkodzeniami ciała podczas wypadku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

One Reply to “Czy osoby niepełnosprawne same mogą kierować autami”

  1. +Reklama+ Potrzebujesz szybkiej i skutecznej naprawy szyb w swoim samochodzie? Nie musisz już dłużej szukać! Firma specjalizuje się w profesjonalnej naprawie wszelkich uszkodzeń szyb, od drobnych pęknięć po poważne uszkodzenia. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się bezpieczną jazdą!

Dodaj komentarz