Holowanie pojazdów jako główna z podstawowych usług, realizowana przez firmę POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Wyceny zrobione w POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI są za każdym razem indywidualnie opracowane. W momencie, gdy samochód odmówi posłuszeństwa, tania laweta Lublin sprawdza się doskonale. I pomimo że na witrynie www firmy opublikowany jest przykładowy cennik, to finalnie wydatki podane są przez rzetelny team mechaników po przybyciu na miejsce kolizji. Wtedy tyle co możliwe jest ocenienie sytuacji i dookreślenie pakietu pomocy.

Ostateczny koszt podejmowanych czynności będzie zależeć od: typu przeprowadzonych prac, ewentualnego korzystania z odholowania, rozmiaru przewożonego auta, czasu uszkodzenia a także tego gdzie ma przyjechać pomoc drogowa. Im bardziej utrudnione usługi zostaną wykonywane, tym większa będzie opłata za świadczenia. Mechanicy mogą też zająć się negocjacjami z ubezpieczycielem a także załatwieniem wszystkich kwestii formalnych, co także jest końcowo w dodatku wycenione.

Kierowca będzie od pierwszych chwil precyzyjnie poinformowany o tym, co zostanie zrobione. Konkretne usługi wykonane są po zaakceptowaniu kosztorysu. Możliwe do wyboru usługi, z których można skorzystać w POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI to: odbywające się w trybie awaryjnym otwieranie oraz uruchamianie pojazdów, odholowanie pojazdu, usługi lawetą dla motorów, odpalanie pojazdu z urządzenia rozruchowego, profesjonalne wsparcie na drodze, transport nietypowych sprzętów, przeróżne czynności reperacyjne oraz wsparcie przy wyciąganiu pojazdu.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz