Kurtyny paskowe od producenta Kiner

Kurtyny paskowe od firmy Kiner są przegrodami izolującymi termicznie oraz akustycznie pomieszczenia określonych obiektów z otwartymi bramami albo przejściem na okres przewiezienia towaru. Jest to ekonomiczny oraz jednocześnie nad wyraz efektywny sposób na rozdzielenie większych przestrzeni na małe sekcje. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów polichlorku winylu mających sporą odporność na wpływ preparatów chemicznych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Są także bardzo uelastycznione.

Klienci, którzy we wskazanej firmie chcą się zaopatrywać w kurtyny paskowe mają do wybrania rozwiązania klasyczne oraz wzmacniane. Specjalną opcją w asortymencie są kurtyny chroniące przed promieniowaniem świetlnym podczerwonym a także ultrafioletowym. Efektywna osłona przed utratą ciepła oraz wnikaniem do środka obiektu chłodniejszego powietrza to największa zaleta wskazanych kurtyn. Na dodatek zapewniona jest także izolacja dźwiękowa, obniżająca znacząco poziom hałasu.

Zwykle w takim razie tego typu kurtyna wykorzystywana jest tam, gdzie można znaleźć sprzęty produkcyjne wytwarzające problematyczny hałas. Kurtyny produkowane we wskazanej firmie perfekcyjnie izolują wnętrza przed wilgocią, opadami atmosferycznymi, a także pozostałymi, negatywnymi warunkami pogodowymi. W dodatku są blokadą dla pyłu, dymu, kurzu i oparów. W efekcie maszyny umieszczone w konkretnym wnętrzu przez dłuższy czas będą pracowały bezawaryjnie. Tego typu kurtyny zwykle zakłada się na halach produkcyjnych, w magazynach i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w przeróżnych obiektach handlowych oraz usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

One Reply to “Kurtyny paskowe od producenta Kiner”

Dodaj komentarz