Kurtyny PCV – jakie są ich popularne metody na wykorzystanie

W najróżniejszych halach produkcyjnych czy magazynowych, ale też i wielu firmowych budynkach stosowane są często różnego rodzaju drzwi czy bramy. Są one montowane one zarówno między poszczególnymi pomieszczeniami, ale także i na zewnątrz. Jeżeli z tego typu miejsc będzie się korzystać jedynie raz na jakiś czas, to wówczas mogą być one spokojnie zamykane.

Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, kiedy będą przez nie często przechodzić pracujące osoby lub jeździć jakieś pojazdy, przykładowo widłowe wózki. W takich przypadkach każdorazowe otwieranie nie tylko będzie mocno niewygodne, lecz również i kosztowne pod względem czasu. Lecz nie zawsze się da pozostawić drzwi całkiem otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Pomiędzy obiema stronami pojawić się bowiem mogą różnice w temperaturze, jak również zapylenie, kurz czy trudniejsze warunki atmosferyczne.

W takich sytuacjach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, jakie stosuje się z powodzeniem od wielu lat w różnego rodzaju firmach. Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Dzięki temu, że paski foliowe mają dość dużą grubość i po rozwieszeniu będą na siebie zachodzić, to oddzielają bardzo skutecznie pomieszczenia. Lecz równocześnie bardzo łatwo da się przez nie przejechać albo przejść, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnych kształtów. całkowita szerokość takich pasków wynosić może między kilka a kilkanaście centymetrów, a oferowane są one zarówno przezroczyste, najbardziej obecnie popularne, jak również w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz