Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie

Luksusowe domy na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to świetna alternatywa dla osób, które chociażby nie chcą spędzać urlopu w obiekcie hotelowym lub planują być oddzielone od innych osób. Każdy dom na wodzie został projektowany w oparciu o wysokie standardy, a więc ma ważne atesty i nabywcy rzeczywiście mogą uwierzyć w to, iż dobiorą dla siebie idealne rozwiązanie.

Apartamenty mają oznaczony, indywidualny nr Vehicle Identification Number, zaakceptowany na terenie całej Unii Europejskiej. Nie domagają się również jeszcze jakiegoś pozwolenia na ustawienie ich na wodzie lub na innym podłożu, jaki byłby objęty ograniczeniem budowy. Na stronie firmy można sprawdzić tymczasowe realizacje i nabrać przekonania, iż domy te faktycznie idealnie wyglądają.

Podane są też dokładne parametry, jakie posiada pływający dom wobec czego od razu każdy jest zorientowany, jaka przestrzeń zostanie dla niego dostępna. Wyposażenie apartamentu zalicza się do kompletnych, czyli nie pozostaje nic innego, jak tylko korzystać z jego wszystkich walorów. Poza tarasem wypoczynkowym udostępniony jest także taras gospodarczy, z szafą techniczną, w której umieszczone są: agregat, pompy, przetwornica i moduł z klimatyzacją. Unoszące się na wodzie domy są dopasowane do oczekiwań osób, które zamierzają je kupić oraz cenią niebanalność, wolność i spędzanie czasu w komfortowych warunkach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie domu wynosi dwadzieścia jeden m2. Apartament ma trzy tarasy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

One Reply to “Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie”

Dodaj komentarz