Odkurzacze bezprzewodowe

W dzisiejszych czasach, gdy zaczynamy szukać nowego odkurzacza do naszego domu, widzimy, że istnieje wiele różnych typów odkurzaczy. To pozytywne, ponieważ daje nam większą różnorodność i większą szansę na znalezienie czegoś, co nam się podoba. Chociaż jednocześnie sprawia, że ​​wybór tego, co najbardziej nam odpowiada, jest nieco bardziej skomplikowany. Jednym z wielu typów, z którymi się spotkaliśmy, są odkurzacze bezprzewodowe.

Jak sama nazwa wskazuje, ten typ odkurzacza wyróżnia się brakiem kabli. Działają więc z akumulatorem. Brak kabli daje nam dużą swobodę poruszania się po domu przy użyciu tego typu odkurzacza. Jednak konieczność ładowania baterii może być postrzegana przez niektórych użytkowników jako ograniczenie. Ponieważ musisz poczekać na naładowanie akumulatora przed ponownym użyciem.Poniżej przedstawiamy najlepsze modele odkurzaczy bezprzewodowych. Przeprowadźmy je przez porównanie, aby znaleźć próżnię, która pasuje do tego, czego potrzebujesz.

Jaki bezprzewodowy odkurzacz kupić

W poprzedniej tabeli wymieniliśmy niektóre cechy tych bezprzewodowych odkurzaczy. Ale teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o każdym z tych modeli. W ten sposób możesz uzyskać jaśniejszy obraz jego specyfikacji i sposobu działania.

Listę otworzyliśmy od odkurzacza miotłowego, bardzo popularnego kilka lat temu. Ten model odkurzacza Rowenta jest jednym z najbardziej znanych na rynku. Posiada baterię 25,2 V, która zapewnia nam autonomię do 60 minut. Dzięki temu bez problemu możemy w tym czasie posprzątać dom. Rozładowaną baterię można łatwo naładować. Problem polega na tym, że pełne naładowanie zajmuje 8 godzin, co jest przesadą.

Ma świetną zdolność ssania i działa jak urok na wszystkich rodzajach powierzchni. Nie ma więc znaczenia, jaką podłogę mamy w naszym domu. Sprawdzi się idealnie. Posiada również zbiornik o pojemności 0,5 litra, w którym gromadzony jest brud. Może wydawać się mały, ale wystarczy, aby móc kilkakrotnie posprzątać dom. Po napełnieniu bardzo łatwo go wyjąć, opróżnić i wyczyścić w celu ponownego użycia.

Ponadto posiada filtry, które możemy czyścić, aby stale je ponownie wykorzystywać.

Ważne jest, aby je wyczyścić, ponieważ odkurzacz traci większą moc ssania.Jest to model, który wyróżnia się tym, że jest łatwy w zarządzaniu i bardzo łatwy w użyciu. Również bycie bezprzewodowym odkurzaczem jest bardzo wygodne. Ponieważ możemy poruszać się po domu nie martwiąc się o kable. Ponadto jest to model lekki, ważący 4,2 kg, dzięki czemu z łatwością porusza się po domu za pomocą tego odkurzacza. Ten model nie jest dostarczany z akcesoriami.

Cecotec Conga Rockstar

Ta sekunda to pełniejsza bezprzewodowa próżnia. Ponieważ jest to model 3 w 1. Oznacza to, że może pełnić wiele funkcji. Dodatkowo jest wyposażony we wbudowany wyjmowany odkurzacz ręczny. Dzięki temu maluszka możemy używać na kanapach, narożnikach czy w samochodzie. Niewątpliwie opcja, która daje nam możliwość posprzątania całego domu. Posiada baterie litowe, które pozwalają nam używać go przez około 65 minut. Pod tym względem jest zauważalnie gorszy od innych modeli.

Chociaż jego specyfikacje pokazują nam, że jego silnik nie jest tak mocny jak inne, prawda jest taka, że ​​ma wystarczająco dużo energii, aby posprzątać dom. Świetnie sprawdza się również na dywanikach. Więc nie ma żadnego problemu. Chociaż w przypadku dywaników zaleca się używanie go z maksymalną mocą dla większej wydajności. Ponadto wyróżnia się dobrą pracą na wszystkich rodzajach gleb.

Akumulator ładuje się w około 4 godziny. Ponadto jest to odkurzacz, który wyróżnia się łatwością obsługi i lekkością (waży 3,7 kg). Dzięki temu możemy z niego bardzo wygodnie korzystać w całym domu. Użytkownicy cenią sobie łatwość obsługi i ogólnie dobrą wydajność, a także podkreślają, że jest to bardzo cichy model. Dzięki temu nie będziesz odczuwać irytującego hałasu podczas korzystania z niego.

Bosch Sportowiec BCH6ATH25K

Na trzecim miejscu znajdujemy ten model Bosch. Wyróżnia się tym, że jest modelem, który ma baterię 25,2 V, która zapewnia nam autonomię około 60 minut. Wystarczy więc czasu, aby dokładnie posprzątać dom. Ponadto bateria jest ładowana do 80% w 3 godziny i w pełni naładowana w niecałe 6 godzin. Abyśmy mogli go szybko naładować, jeśli pojawi się sytuacja awaryjna. Wyróżnia się również bardzo lekkim modelem, ponieważ waży tylko 3 kg.

Działa doskonale na wszystkich rodzajach podłóg, nawet na podłogach drewnianych. Dodatkowo jest to model o dużej mocy ssania. Dzięki temu żaden brud nie oprze się tej bezprzewodowej odkurzaczu. Niewątpliwie świetnie nadaje się do tego, by dom był nieskazitelnie czysty.

Posiada wyjmowany zbiornik, w którym gromadzony jest brud. Ma pojemność 0,9 litra, dzięki czemu możemy z niego korzystać wielokrotnie, aż się zapełni.Ten model posiada filtry, które bez problemu możemy wyczyścić. Po prostu zmocz je, aby je wyczyścić. W ten sposób możemy nadal z nich korzystać. Dlatego pomaga nam również w prosty sposób zaoszczędzić pieniądze. Jest to bardzo łatwy w obsłudze odkurzacz i nie ma problemów z obsługą. Dodatkowo w tym przypadku akcesoria dostarczane są wraz z odkurzaczem. dodatkowo na tej stronie

Taurus Inedit 25.6 Litowe

Na czwartym miejscu znajduje się odkurzacz Taurus. Wyróżnia się baterią 25,6 V, która zapewnia nam autonomię do 40 minut. Dzięki temu mamy wystarczająco dużo czasu na optymalne posprzątanie naszego domu. Ponadto wyróżnia się również tym, że jest jednym z najlżejszych modeli, o wadze ledwo przekraczającej 3 kg, a konkretnie 3,2 kg. Dzięki temu łatwo jest poruszać się po domu, niosąc ze sobą odkurzacz. Zwłaszcza jeśli musimy wspinać się po schodach.

Jest to model, który bardzo dobrze sprawdza się na wszystkich rodzajach nawierzchni. Ponadto, ponieważ mają różne rodzaje energii, działają poprawnie w zależności od terenu lub tego, do czego chcemy dążyć. Należy również wspomnieć, że zawiera wymienny przenośny odkurzacz. Ręki można używać jako odkurzacza samochodowego, na kanapach lub w mniejszych narożnikach. Dzięki temu łatwo i bez komplikacji posprzątamy cały dom.

Jest to odkurzacz łatwy w obsłudze i bezawaryjny. Wygodny i lekki, dzięki czemu wszyscy możemy nosić ten model. Posiada zbiornik o pojemności 0,6 litra, w którym gromadzony jest brud. Wystarczy kilka razy odkurzyć dom, aż się zapełni. Ponadto jest bardzo łatwy do usunięcia i czyszczenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

One Reply to “Odkurzacze bezprzewodowe”

Dodaj komentarz