Oferta ślubna firmy Fani Zdjęć przygotowana przez dwóch mających doświadczenie fotografów

Oferta zdjęć ślubnych firmy Fani Zdjęć przygotowana przez dwóch doświadczonych fotografów jest nad wyraz korzystna dla klientów. Mogą oni zdecydować się na jeden z pakietów. Fotografia ślubna Stalowa Wola realizowana jest bowiem w zakresie pakietu brązowego oraz pakietu złotego. Pakiet brązowy to reportaż ślubny w wersji skróconej. Tutaj można oczekiwać na reportaż trwający od momentu przygotowań do pierwszych 4 godzin wesela na sali.

Zleceniodawcy otrzymują 250 fotografii, poddanych z wyprzedzeniem profesjonalnej obróbce. Reportaż będzie dla nich nagrany na pendrive lub na płycie DVD. Dostaje się również 20 zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w estetycznym opakowaniu a także fotoksiążkę 20x 30 centymetrów.

Fotografia ślubna Tarnobrzeg zrealizowana jest także poprzez reportaż ślubny poszerzony, a więc wykonywany od przygotowań do oczepin. Zawiera 500 zdjęć, reportaż nagrywany na pendrive, 50 fotografii wydrukowanych w formacie 15×23 centymetry w gustownym pudełku oraz album 20×30 centymetrów. Można również spodziewać się sesji ślubnej w innym dniu. Fotografia ślubna Sandomierz, a precyzyjniej sesja ślubna zawsze wyznaczana jest indywidualnie, odnośnie terminu oraz miejsca. Można decydować się także na sesję w górach albo nad morzem. Dostaje się minimum 30 zdjęć po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej. Wysokiej jakości wydruki będą idealną pamiątką na wiele lat. Żeby ustalić szczegóły wystarczy uzupełnić formularz z witryny internetowej.

Fotografowie skontaktują się celem nawiązania współpracy. Zagwarantowane jest to, że finalnie dostanie się perfekcyjne fotografie ze ślubu, bardzo dobrze oddające klimat tego tak istotnego dnia. Wszystkie fotografie uwzględnią aktualne trendy w fotografii. Uchwycone są chwile pełne emocji, wzruszeń, przedstawiające wyjątkowość konkretnego eventu na doskonałym sprzęcie.Zleceniodawcy mogą w dodatku oczekiwać na archiwizację zdjęć przez okres pięciu lat.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz