Plusy ściółki chłonnej dla gryzoni ze sklepu MOON DOG

Walory ściółki chłonnej dla gryzoni z punktu sprzedaży MOON DOG są spore, czyli właściciele takich zwierząt chętnie kupią taki wyrób. Tym bardziej, iż jest naturalny i hiperalergiczny. Podłoże takie dedykowane jest do klatek a także akwariów również dla królików. Frakcja dopasowana jest w taki sposób, żeby była optymalnie delikatna dla małych łapek.

Tego typu ściółka lniana zrobiona jest z stuprocentowo naturalnego materiału, czyli z resztek po obróbce nasion lnu oraz włókna lnianego. Podczas produkowania ściółki nie używano sztucznych substancji konserwujących. Ściółka ta została także parokrotnie pozbawiona pyłu, by nie wywoływać u gryzoni kłopotów ze strony układu oddechowego.

W przenikliwą ściółkę wsiąkną wszystkie płyny, w związku z czym gryzoń zawsze będzie mieć suchy grunt pod nóżkami. Podłoże to maskuje też nieprzyjemne zapachy, czego można dowiadywać się z charakterystyki umieszczonej pod adresem https://moondog.pl/pl/products/moon-dog-flora-odpylona-sciolka-lniana-dla-gryzoni-i-krolikow-30-l-1896.html?query_id=5 a także zaznajomić się jednocześnie z opiniami osób, które już zakupiły taki produkt i go rekomendują. Jeżeli zwierzątko miało wcześniej symptomy alergii lub aktualnie się z nimi boryka, to prezentowana ściółka jest dla niego faktycznie zalecana. Ściółka zapakowana jest w proekologiczny, papierowy worek, a nie w plastik, co jest jej kolejnym walorem. Dokładny sposób użycia wskazany jest na witrynie internetowej. Klienci dowiadują się także, co mogą robić z wykorzystanym już podłożem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz