Profesjonalne nagrywanie oraz streaming ekranu w najwyższej rozdzielczości

Innowacyjny program pozwalający na perfekcyjne nagrywanie to Action! Podczas jego tworzenia pomysłodawcy koncentrowali się na tym, aby klientom zaoferować tylko to, co wyróżnia imponująca jakość. Długoletnie doświadczenie spowodowało, że proponowana nagrywarka ekranu nie ma sobie równych. Z jego użyciem można nagrywać pulpit Windows, gry a także muzykę. Można wobec tego strumieniować oraz nagrać wszystko, co można zobaczyć i słyszeć na swoim komputerze. Program jest łatwy w obsłudze, z uwagi na to, iż posiada wygodny i designerski interfejs z wbudowanym menadżerem, pozwalającym na prostą obsługę wszystkiego.

Sprawność i komfort zastosowania to walory, jakimi z pewnością opłaca się sugerować. Dla korzystających, którzy zaopatrzą się w taki program do jakich zalicza się nagrywarka ekranu udostępniony jest też system Greenscreen!. Pozwoli on na swobodne wycinanie motywu z nagrania.

Idealnym wyjściem jest również tryb nagrywania urządzeń, pozwalający przechwycić obraz wideo z konsol do gier, pozostałych komputerów, kamer, telewizji, smartfonów a także tabletów. Można do każdego z obrazów dodać logo, komentarz audio lub innego rodzaju element oraz mieć gwarancję, że wszystko się zapisze. Nowym wyborem jest również tryb nagrywania aplikacji. Do Action! motywuje na dodatek to, że użytkownicy nagrywają gry w jakości HD i mogą je ze sobą porównywać.

Pionierskie rozwiązania, jakie posiada zaprezentowany program wskazują na najwyższe standardy wydajności dla programów nagrywających gry oraz pulpit Windows w danej chwili. Live Streaming pozwala na żywo nadać to, co wydarzyło się na monitorze komputera. Action! ma jeszcze dużo innych opcji, o jakich można doinformować się z witryny internetowej. Action! jako program gwarantujący profesjonalne nagrywanie i streaming ekranu w wysokiej rozdzielczości przynosi gwarancję, że wszystko będzie prezentowało się perfekcyjnie. Użytkownicy cenią szczególnie odbywające się w bezpiecznych warunkach nagrywanie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz