Wakacyjny odpoczynek nad Bałtykiem – wypożycz kamper

Stale oszałamiały mnie góry. Były dla mnie nieodkrytą kartą, która coraz bardziej staje się tajemnicza. Najwspanialsze wczasy, jakie przeżyłam były w tamtym roku. Pojechałam do Zakopanego. To perfekcyjne miejsce na Ziemi! Nie umiem jeździć na nartach i w ogóle nie lubię zimy, jakkolwiek za to wolę lato, bo wówczas wolno niemało zwiedzać oraz wybitnie dużo się nauczyć – sprawdź przyczepa campingowa.

Zawsze poznając innowacyjne miejsce przygotuję się do aktywnego zwiedzania. Tak samo było tym wspólnie. Tuż po tym jak zadomowiłam się w hotelu wybrałam się na Gubałówkę. Kolejka torowa liniowa była trochę zatłoczona, jakkolwiek jazda była przyjacielska. Na szczycie zobaczyłam piękny pejzaż Zakopanego. Wtedy zakochałam się w tym miejscu. Spędziłam tam parę godzin rozmyślając i napawając się widokiem.

Było to wybitnie relaksujące. Przed zjazdem na dół postanowiłam coś zjeść, przez co skierowałam swoje działania do bufetu na Gubałówce. Autentycznie góralskie jedzenie było apetyczne. Kiedy zjechałam na dół, stwierdziłam, że wolno w pewnych momentach być szaloną na całego. Przed Gubałówką na placu stał wielki żuraw i zobaczyłam, iż ludzie skaczą na linie. Pomyślałam, z jakiej przyczyny mam nie spróbować.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz