Wiadomości dla osób które chcą przygotować spotkanie online we współpracy z PLATINUM MEDIA

Wiadomości dla osób chcących zorganizować szkolenie wirtualne we współpracy z PLATINUM MEDIA są podane na stronie internetowej. Na dodatek pracownicy z chęcią się nimi podzielą, kiedy ktoś się z nimi kontaktuje. Spotkania mogą mieć charakter szkoleniowy, informacyjny albo promocyjny. Przekazywane są w każdym przypadku w czasie realnym, za pomocą nowocześnie przygotowanej platformy. Kompletna webinary organizacja ma miejsce przy wykorzystaniu techniki webcast.

Eksperci zajmą się reklamy eventu w sieci, w sposób w 100% dostosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się także do działań w mediach społecznościowych, co aktualnie jest powszechnie spotykane. Kanał promocji będzie w każdej sytuacji dopasowany do spodziewanej liczby odbiorców. Webinar będzie odbywać się na platformie NXWEBINAR, mającej wiele opcji. Z tego powodu spotkania online jest spersonalizowana.

Wystarczy się logować oraz zaznaczyć pokój spotkań, a później skorzystać z przyjaznego w obsłudze interfejsu. Co istotne, każdy webinar można zapisać i odtworzyć dokładnie wówczas, gdy ma się taką potrzebę. Jest to między innymi dobre dla osób, które w danym czasie nie mogły brać udziału w webinarze. Specjaliści z PLATINUM MEDIA troszczą się o to, by dany event został świetnie odbierany i posłużył promocji marki klienta. Firma dysponuje prywatną platformą broadcastową, przeznaczoną do personalizacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz