Wiadomości dla osób zainteresowanych dzierżawą swojej działki pod myjnię bezdotykową

Profesjonalne wyposażenie myjni bezdotykowych przez przedsiębiorstwo Redconst pokazuje, że marka ta jest godna zaufania a także zrealizuje proponowane usługi w sposób kompleksowy. Sprzęty uzupełniające zwiększą cenę koszyka zakupowego korzystających z myjni myjnia, co dla zarządcy takiej unowocześnionej myjni jest o wiele bardziej korzystne finansowo. Odkurzacz jedno lub dwu – stanowiskowy jest sprzętem całorocznym, uodpornionym na wpływ czynników pogodowych.

Czernidło do opon pozwala odnowić ich wygląd. Wykorzystany w nim środek zapewnia stały blask, jak i zapewnia ochronę przed wpływem wody i kurzu. Można także zamówić oprysk do felg, w opcji jedno – lub dwustanowiskowej. Przykładowym z dodatkowych urządzeń jest też suszarka samoobsługowa, umożliwiająca szybkie oraz dokładniejsze zdmuchnięcie wody z poszczególnych elementów samochodu. Jest ona otwierana od frontu oraz zrobiona ze stali nierdzewnej. Do bardzo praktycznych wlicza się podajnik płynu do spryskiwaczy letnich i zimowych.

Innowacyjne urządzenie posiada filtr dozowanego produktu. Dopełnieniem wyposażenia jest także dystrybutor zapachów, pozwalający na sprawne dostarczanie wybranego z trzech zapachów do kabiny. Zamówione są także trzepaczki do dywaników a także urządzenie combo, mające w jednej konstrukcji kilka wyjść. Cały katalog dostępny jest na stronie internetowej. Mało tego, płyta i wiata będą zbudowane indywidualnie pod względem ilości programów myjących a także stanowisk.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz