Wózek do transportu chorych na leżąco – Sklep medyczny www.euro-medical.pl – Zobacz

Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś lekarzem lub zajmujesz się zakupami w szpitalu – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Służymy pomocą abyś mógł zakupić produkt z którego będziesz zadowolony przez lata użytkowania na nim. Zanim zdecydujesz się na zakup przeczytaj poniższy wpis i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego wyboru. No początek zastanów się jakie opcje powinien spełniać Twój nowy wózek?

Opcje wózka, które należy wziąć pod uwagę wybierając wózek do transportu chorych.

– Czy zależy Ci na tym żeby wózek miał regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdziesz wózki o stałej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Zastanów się czy nie lepszym modelem będzie wózek do przewożenia chorego z hydraulicznie regulowaną wysokością? Ta funkcja pozwala na prawidłowe funkcjonowanie personelowi szpitalnemu ale stanowi też o dobrej wygodzie dla pacjenta. Salowy pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić pacjenta na wózku inwalidzkim. Wózek o regulowanej wysokość umożliwia przeniesienie pacjentana wózek bez konieczności jego dźwigania.Ważna wiedzą jest że na rynku można znaleźć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości i o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie są trochę bardziej uciążliwe. Wózki o ręcznej regulacji wysokości wymagają użycia pewnej siły przez personel medyczny a wiemy że stanowią go w znaczniej mierze kobiety. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt wziąć pod uwagę.

Decydując się na wózek do przewożenia chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie tyczy się całkowitego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im wyższa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Dlaczego?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z grubszych profili metalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej służył Ci w pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewozu chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaufaj Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego i aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę internetową. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki reanimacyjne, fotele zabiegowe, wieszaki kroplówki, aparaty ktg, aparaty EKG, kardiomonitory. Postaw na kompleksową albo indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz