Wynajem przyczepy kempingowej – dokąd wyjechać na kemping?

Mówiąc o urlopach, z trudem wyobrazić sobie inne miejsce, niż Chorwacja. Doskonałe wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, czyli wioska, która dokładnie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Mówiąc o kempingu Park Umag, należałoby nadmienić, iż na tle innych ten faworyzuje się długą plażą i fantastycznym widokiem na morze. Turyści mogą korzystać z kompleksu basenów, który pozostał oddany do użytku względnie niedawno. Starsze osoby w głównej mierze lubują się w wodospadach i jacuzzi. Z kolei dzieci – kochają statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowywane w głównej mierze z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie wielką renomą cieszą się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który bezsprzecznie wzbudza wiele emocji wśród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on albowiem wiele wrażeń. Właśnie w tym położeniu znajduje się dużo kortów tenisowych, jakie są identycznie legendarne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, przyciągająca pogoda. Wymarzone miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, albowiem właśnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali blisko dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag oraz Poerc.

Miejsce to cieszy się obecnością nadzwyczaj czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli pragniesz wynająć przyczepę, zobacz centrum kempingowe. To właśnie ona od dawien dawna przyciąga wędrowców niemal z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom wiele przeróżnych basenów. Są one przeznaczone również dla dzieci, jak i starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami słodkimi lub ewentualnie słonymi, w zależności od zamiłowań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą wolno się pobawić w dyskotece. Z racji różnych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród podróżników z wielu krajów, w różnym wieku. Wspaniały pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a również doskonały sposób na szaleństwa z paczką kolegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz