Wyspecjalizowana depilacja laserowa wykonywana w salonie urody Mona Lisa

Bezpieczne dla skóry, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonany jest z użyciem lasera VARILITE, wliczanego do wyjątkowo uniwersalnych urządzeń. Taka nieinwazyjna metoda zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co zapewnia: szybki efekt zamknięcia naczynek, zadowolenie klientów, bezinwazyjność oraz utrzymanie poziomu bezpieczeństwa.

Wykonywane przez specjalistów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emisji wiązek energii przechodzącej na określoną głębokość w strefy skóry oraz w części jest ona wchłaniana przez hemoglobinę. Rozpad krwinek czerwonych doprowadza do zaciskania się oraz niszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie tych procesów metabolicznych naczynko zostaje z czasem wchłaniane przez tkanki, które je otaczają, a później całkowicie zanika.

Dojdzie do zamykania poszerzonych naczynek, zredukowania ilości naczyniaków rubinowych a także obkurczenia rumienia. Innowacyjne urządzenie pozwoli na zastosowanie podwojonej długości fali, co pozwoli pozbywać się mniejszych, jak i większych zmian naczyniowych. W każdej sytuacji parametry urządzenia dostosowane są do indywidualnych potrzeb pacjentki. Specjaliści podejmą się domykania naczynek na twarzy oraz na łydkach. Cennik razem z charakterystyką zabiegu podane są na stronie internetowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

One Reply to “Wyspecjalizowana depilacja laserowa wykonywana w salonie urody Mona Lisa”

Dodaj komentarz