Z jakich urządzeń korzysta nowoczesna medycyna estetyczna

Kobiety od wieków dbają o swój wygląd, dzisiaj jest to o tyle prostsze, że do wybory mają mnóstwo nowoczesnych sprzętów. Specjaliści medycyny estetycznej niezwykle chętnie wykorzystują na przykład lasery. Są one bardzo skuteczne w działaniu, a jednocześnie są bezpieczne w użytkowaniu dla pacjentów. Szczególnie dużą popularnością cieszy się obecnie depilacja laserowa Kraków, realizowana przy użyciu diodowych laserów. Wykorzystując specjalną głowicę energia promienia kierowana jest precyzyjnie na mieszki włosowe, które niszczą się w ten sposób całkowicie.

Depilacja wykonana przy użyciu tej metody daje długotrwałe efekty, szczególnie jeżeli co pewien okres czasy zostanie ona powtórzona. Do poprawy urody wykorzystane zostały także radiowe fale, to dzięki ich użyciu urządzenie NuEra Tight Kraków radzi sobie tak dobrze z polepszeniem jakości skóry.

Cellulit, zmarszczki czy też nadmierna tkanka tłuszczowa – na każdy taki problem dopasować można najodpowiedniejszą częstotliwość pracy i skutecznie sobie z nim poradzić. Rzecz jasna przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, ponieważ każde z takich urządzeń dysponuje pełną certyfikacją. Absolutną nowością z ostatnich czasów jest również kriolipoliza cooltech Kraków. Tu z kolei roboczym czynnikiem jest ujemna temperatura, która wynosi około -8 stopni. Punktowe skierowanie takiej temperatury na tłuszczowe komórki może spowodować ich rozpad, a potem uwolnienie z ciała. Ta metoda sprawdza się przy różnych typach otyłości, i jest w pełni dla innych tkanek.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz