Zakład kamieniarski GRANMAL: wyspecjalizowane projektowanie płyt nagrobkowych

Spory dobór nagrobków tradycyjnych oraz nowoczesnych to jeden z wiodących znaków rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Szczególnie natomiast zakład taki wykonuje zlecenia dotyczące pomników na zamówienie, wykonanych według zamówień indywidualnych. W efekcie rodziny mają możliwość upamiętniać zmarłych dokładnie tak, jak sobie zakładają. Naturalnie, GRANMAL udostępni też katalog dotyczący nagrobki kielce, natomiast zamawiający mogą zdecydować, czy będzie interesować ich wykonanie zlecenia specjalnego.

Pomniki cmentarne z granitu oraz z marmuru dostępne są w szerokiej palecie kolorów, a kamień na ich wykonanie sprowadzany jest z wielu miejsc na świecie. W dodatku można też liczyć na ogromny dobór ozdób: krzyży, tablic, napisów oraz wzorów z kamienia. Sam producent nagrobków kielce proponuje doradztwo w zakresie doboru stosownego wzoru nagrobka, materiałów oraz sposobu wykończenia.

Dodatkowo, już po realizacji zlecenia zamawiający otrzymają informacje w temacie tego, w jaki sposób zadbać o nagrobek. Nagrobki zrobione przez GRANMAL wyróżnia oryginalne wzornictwo, estetyka a także duża dbałość o detale. Z tego względu na ich wykonanie zdecydowani są klienci nie tylko z Kielc, ale również z innych miast. Obszerna propozycja sprzedażowa zakładu obejmuje: nagrobki nowoczesne, nagrobki pojedyncze, nagrobki ekskluzywne, nagrobki podwójne oraz rzeźby.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz